تبلیغات
تازه های تكنولوژی ، علم ، كامپیوتر و اینترنت - بخاری برای گرم کردن ماشین در صبح های سرد زمستانی
تازه های تكنولوژی ، علم ، كامپیوتر و اینترنت
این وبلاگ به ادرس جدید انتقال یافت

www.azad.nipo.ir

بعد از چند ثانیه به آدرس جدید انتقال خواهید یافت

 

ترک کردن رختخواب در این هوای سرد کمی مشکل است، مخصوصا زمانی که می دانید باید سرمای داخل ماشین را نیز تحمل کنید.

گرچه گرم شدن ماشین زیاد طول نمی کشد. اما برای کسانی که از سردی هوا شکایت دارند، شاید همین چند دقیقه هم طولانی باشد. ولی با داشتن این بخاری کوچک دیگر از لرزیدن صبحگاهی خبری نیست. می توانید با خیال راحت خانه گرم تان را ترک کنید.

این بخاری به راحتی در بالای داشبورد ماشین قرار می گیرد و با داشتن دو دریچه که قابلیت چرخش ۱۸۰ درجه ای را دارند، هوای مطبوعی برای شما فراهم می کند.
می توانید شبها هنگام ترک ماشین با پیش بینی زمان برگشت تان، بخاری را تنظیم کنید تا ۲۰ دقیقه قبل از ورود شما به ماشین، روشن شده و هوای داخل ماشین را برایتان گرم نگه دارد. اما اگر فراموش کردید که بخاری را تنظیم کنید چه می شود؟ نگران نباشید! می توانید با کنترل از راه دور و از داخل خانه این کار را انجام دهید.

این وسیله برای گرم کردن تان از یک باتری قابل شارژ استفاده می کند، پس می توانید مطمئن باشید که مشکلی برای باتری ماشین تان پیش نیامده و صبح با اولین استارت به راحتی روشن می گردد. اما خبر بد این است که این باتری تنها می تواند تا ۴ ساعت شارژ نگه دارد. پس زیاد هم نمی توان به آن اعتماد کرد. زیرا ممکن است در یک شب سرد زمستان شما را تنها بگذارد.

به نظر ایده ی جالبی است. اما تصمیم با شما است که ترجیح می دهید کماکان از بخاری ماشین تان استفاده کنید و یا حاضرید برای همیشه گرم ماندن تان ۱۲۰ دلار هزینه کنید!
طبقه بندی: تازه ها، 
ارسال توسط mohammad
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ