تبلیغات
تازه های تكنولوژی ، علم ، كامپیوتر و اینترنت - پاکسازی صحنه عکس از عابران و وسایل نقلیه مزاحم با Scalado Remove
تازه های تكنولوژی ، علم ، كامپیوتر و اینترنت
این وبلاگ به ادرس جدید انتقال یافت

www.azad.nipo.ir

بعد از چند ثانیه به آدرس جدید انتقال خواهید یافت

 

حتما برای شما هم پیش آمده که بخواهید جلوی یک مکان تاریخی یا مشهور عکس یادگاری بگیرید، اما اینقدر تردد افراد یا ماشین ها زیاد بوده که حسابی عکس تان را شلوغ کرده و از ریخت انداخته اند. اما راه حل چیست؟ باید صبر کنیم تا ترافیک و رفت و آمد کم شود؟ یا اینکه از خیر عکس گرفتن بگذریم؟

خب، اگر یا دوربین تلفن همراه به عکاسی بپردازید، Scalado تکنولوژی جدیدی در چنته دارد که این مشکل را حل کرده و عکس های تر تمیز و نابی برای تان به ارمغان می آورد: Remove

با Scalado Remove شما بدون نگرانی از تردد افراد و اینکه چه چیزی هایی در پس زمینه حرکت می کنند، فقط عکس تان را می گیرید. حال به راحتی می توانید با یک تب بر روی صفحه موبایل بخش های ناخواسته عکس را که در حال عبور از پشت سر سوژه های مورد نظر شما بوده اند، حذف کنید. حال تصویر به گونه ای است که انگار هنگام عکاسی تنها سوژه شما در آنجا حضور داشته و اصلا هیچ کس دیگر از آنجا رد نشده است.

Remove یکی از بخش های اپلیکیشن اندرویدی Scalado است که بر روی اسمارت فون شما نصب شده و هنگام عکاسی، به جای اپلیکیشن پیش فرض دوربین از آن استفاده می کنید. و به همین راحتی عکس هایی تمیز و بدون مزاحم دارید. این برنامه قرار است در کنفرانس جهانی موبایل (MWC) که اواخر ماه جاری میلادی در بارسلونا برگزار می شود، رونمایی گردد. البته هنوز در خصوص قیمت احتمالی آن چیزی گفته نشده.

در ادامه مطلب می توانید ویدیوی جذاب ۳۰ ثانیه ای این اپلیکیشن را ببینید تا بیشتر با شیوه کار آن آشنا شوید.
طبقه بندی: تازه ها، 
ارسال توسط mohammad
آرشیو مطالب
صفحات جانبی
امکانات جانبی
blogskin

ابزار وبلاگ

طراحی سایت

قالب وبلاگ